wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Informacje o Firmie

Informacje o Firmie

Firma „Libera” Ewa i Andrzej Libera Sp. j. pojawiła się na rynku odzieżowym w roku 1993. Początkowo funkcjonowaliśmy głównie jako eksporter odzieży dziecięcej marki Wójcik Fashion i marki MM Dadak na rynki wschodnie.W roku 2011 postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność i otworzyliśmy internetowy sklep outletowy. Odzież marki Wójcik i marki MM Dadak można zakupić również w sklepie stacjonarnym, który mieści się w Tuszynie/Łódź przy ul. Leśnej 6.

Logo Wójcik      :ogo MM Dadak
 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ NASZYM KLIENTOM?

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego Klienta, dlatego też gwarantujemy Państwu 100 % satysfakcji z zakupionego towaru. Nasz asortyment przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, dlatego też w jeszcze większym stopniu zależy nam na tym, aby nasz produkt kojarzył się Państwu nie tylko z wyjątkowym i niepowtarzalnym stylem, ale także z najwyższą jakością.

Prezentowany w sklepie asortyment pochodzi z ubiegłych sezonów, posezonowych stocków magazynowych. Oferujemy Państwu odzież dziecięcą w rozmiarach 68cm - 158cm, a także ciekawe i oryginalne dodatki, typu torebki, czapki, szaliki, szale i paski dziecięce.

Czym charakteryzuje się odzież dziecięca marki Wójcik Fashion i marki MM Dadak prezentowana w naszym sklepie outletowym?

  • polscy producenci
  • atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości prezentowanych wyrobów
  • oryginalne wzornictwo
  • szeroka gama kolorystyczna
  • dbałość o każdy szczegół wykonania
  • komfort użytkowania
  • trwałość produktu

 

Jeżeli zależy Państwu na zakupie produktów bardzo wysokiej jakości, charakteryzujących się niespotykaną kolorystyką i ciekawym wzornictwem po bardzo atrakcyjnych cenach, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu outletowego.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00

 

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.

 

 

Z poważaniem
Ewa i Andrzej Libera 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl